Milyarlarca aktif kullanıcısı ile, son dönemin en çok kullanılan uygulaması olan Instagram’ da gizli hesap görme veya gizli profil görmek işlemi veya Instagram’da gizli profil görme işlemi nasıl yapılır? Instagram gizli hesabı görmek gibi soruların tüm detaylarını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Nedir?

Instagram gizlilik ilkesi kapsamında, takipçilerini korumak amacıyla hesaplar bu özelliğe sahiptir. Instagram kullanıcıları hesaplarını gizleme hakkına sahiptir. Sizi takip etmeyen kişiler, hesabınız gizli olduğu için paylaşımlarınızı göremeyecektir. Paylaşım ve hikayelerinizi yalnızca takipçileriniz görebilir.  Sosyal medya hesapları güvenlik önlemini alarak, tercihi ise size bırakmaktadır. Instagram’da ise tüm hesabı gizli hesap yaparak güvenlik tedbirini almaktadır. Böylelikle hesabınızı takip etmeyen, dışarıdaki kişiler yaptığınız hikaye ve paylaşımları göremez. Engellemiş olursunuz. Hesabınız açık ise yaptığınız paylaşımlar herkes tarafından görüntülenecektir.

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram, sosyal ağlarda bedava dağıttığı fotoğraf ve video çekme uygulamasıdır. Popüler bir platform olan Instagram, güvenli, gizlilik ilkesine önem vermesi ve kullanışlı olmasıyla dünya üstünde en fazla kullanılan sosyal ağ sitelerinden birisidir..

Instagram Gizli Profiller Neden Merak Ediliyor?

Instagram gizli hesabın içerisini görmek son dönemlerde en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Özellikle insanlar sevgililerinden ayrıldıktan sonra onların yaptığı paylaşımları merak edebiliyor. Gizli hesapların içeriğini görme merakı yapılan araştırmalarda ülkemizde bir hayli fazla.

Instagram Gizli Profilin Avantajları Neler?

  • İzin vermediğiniz kişiler bilgilerinize ve fotoğrafınıza ulaşamaz.
  • Gizli hesap görme istediğiniz hesapların sahiplerinin adına sahte hesap açılamaz.
  • Sosyal medya üstünden resimlerin alınıp kullanılmasının önüne geçmiş olursunuz.
  • Kişiler takip istekleri kabul edilene kadar profil içini göremez.

Gizli Hesap Gösterme Uygulamaları

1- İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayarak telefonunuza İnstagram gizli profilleri gösteren uygulamayı indirin.

https://hack4zzers.com/s/fqzTiJB   (v11 Son Sürümdür Sürekli Yenilenecektir)

Eğer Çalışmaz İse Buraya Tıklayın

2- Daha sonrasında uygulamayı açıp hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınızla giriş yaptıktan sonra gizli olan profili arayabilir ve içerisinde neler döndüğünü görebilirsiniz.

Sınırsız Yapma

Modlu APK’sı paylaşılmayacaktır. Sınırsız Yapmak İçin Clone yapabilirsiniz.