1. İsim Soyisim Sorgulama:

Telefon numarası elinizdeyse eğer bilgi toplama çoğu uygulama ve programlar arcılığıyla rahat bir şekilde isim soyisim ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca TürkCaller vb. Uygulamalardan şehirde öğrenilebiliyor. Bunun haricinde phone infoga tool‘undan da şehir öğrenebilirsiniz. (Örn : GPT-Numara Sorgulama vs.)

2. Toplumsal Medya Adresleri:

Telefon numarasından isim soyisim bilgi toplama bulduğunuzu varsayıp devam ediyorum. İsim soyisim bulurken şehiri de otomatik buluyoruz çünkü yöntem çerçevemiz geniş. Feysbuk adresine bir bakalım..

3. Sosyal Medya Analizi:

Hedef birey illa ki bir yada birkaç fotoğraf paylaşmıştır. Fotoğraf çözümleme programlarıyla da informasyon toplayabilirsiniz fakat işe yarayacağını pek düşünmüyorum. Onun yerine arkadaş listesine fotoğraflarında etiketlediği aynı soyad da olan kişileri denetim etmek. Arkasından UpCall adlı uygulamaya giriyoruz..

İlginizi Çekebilir: İnstagram Hesap Düşürme 

4. Aile Tespiti:

UpCall içerisinde milyonlarca numara bulundurmaktadır. Hedefin sosyal medya hesaplarından bilgi toplama ailesi olarak uyuşan kişilerin isim soyisim ve şehrini uygulamaya arama kısmından giriyoruz ve bize telefon numaralarını veriyor.

5. Aile Tespit Doğrulama:

ferdin ailesinden olanları tespit ettik ve numaralarını bulduk. Ardından bulduğumuz numaraları da isim soyisim bulma uygulama ve programlarına girip fert ad soyad tespiti yapıyoruz. Bilgiler uyuşuyorsa eğer hedefin ailesini tespit ettik anlamına gelir.

6. Data:

Elinde data olanlar ise isim soyisim şehir benzer biçimde bilgiler ile hedef bireyin bilgi toplama ailesinin veya yakınlarının kişisel özel bilgilerini tespit edebilir.

7. Anlık Fotoğraf :

Elimizde hedefin, ailesinin, yakınlarının telefon numaraları var. Peki bunda sonra ne yapabiliriz ? Tabiiki birkaç fotoğraf alacağız. Fake numaradan hedefin ailesine sms olarak anlık foto alan sitelerden almış olduğumız linki atacağız. Biraz SM gerekiyor. Bağlantıya tıklattığımızda konum ve kamera izni isteyecek google. İizn verildiği anda fotoğraf ve anlık konumu elimize gelecek.

8. Sonuç :

Eğer buraya kadar bütün işlemleri yapmış olursanız hedef ferdin :
Ailesi ve yakınlarının telefon numaraları, Konumu, IP Adresleri, Önceden çekişmiş fotoğrafları, Anlık fotoğrafları, kişisel ve özel detayları, bilgi toplama biraz daha uğraşılırsa eğer daha geniş bilgileri elimizde olmuş olacak.

Kanalımıza Oy Vermek İçin : tg://resolve?domain=dailychannelsbot&start=hack4zzers